The Rogue Prince of Persia Duyuruldu

Ubisoft, Triple-i Initiative etkinliğinde Evil Empire tarafından geliştirilen ve bu ay piyasaya sürülecek olan The Rogue Prince of Persia oyununu duyurdu. Evil Empire’ın Dead Cells’in gelişimini üstlenen stüdyo olduğunu bu noktada hatırlatalım.

“Prens’e yeni bir bakış” sunan bu oyunda oyuncular, istilacı bir Hun kuvvetine ve kara büyü kullanan bir şamana karşı çıkıyor. Prens her savaşmaya başladığında özel bir “Bola” onu güvenli bir yerde canlandıracak. Her ölümde, tüm seviye, işleri taze tutmak için prosedür teknolojisi kullanılarak yeniden oluşturulacak.

Oyunda hızlı tempolu platform oluşturma ve pürüzsüz ama ayrıntılı dövüşlere yoğun bir şekilde odaklanılıyor. Prens saldırılarını geliştirmek ve yeni rotalar bulmak için duvardan koşuyor. Çift bıçaklardan yaylardan kalkanlara ve kancalara kadar her şey oyuncular için silah olarak mevcut olacak.

The Rogue Prince of Persia çok yakında Steam Erken Erişim‘de çıkacak. Hayranlar, daha sonra planlanan “hikaye içeriği, seviyeler ve diğer oyun öğeleri” ile başlığın genişletilmesi için daha fazla güncelleme ile 14 Mayıs’tan itibaren roguelike oyuna başlayabilecekler. Oyun, 1.0 lansmanı geldiğinde muhtemelen diğer platformlara da çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir